Szkoła muzyczna

Oferujemy lekcje muzyki i możliwości wykonania dla wszystkich grup wiekowych, umiejętności i stylów. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, od małych dzieci po dorosłych, od absolutnie początkujących po ambitnych profesjonalistów. Nasi instruktorzy to profesjonalni muzycy z wykształceniem i doświadczeniem potrzebnym do prowadzenia lekcji muzyki dla uczniów w różnym wieku i podnoszenia umiejętności muzycznych na wyższy poziom. Nasz wydział muzyczny oferuje prywatne lekcje muzyki na różnych instrumentach takich jak na gitarze, basie, pianinie, klarnecie, flecie, saksofonie i śpiewieniu … i o wiele więcej.
Zapoznaj się z naszymi programami lekcji muzyki, aby znaleźć opcję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.